Vítejte na stránkách SDH Morkovice.

„Jablonecká hala“

Jablonec nad Nisou, 19. - 20.3.2016
 
 
S příchodem měsíce března přišla i první soutěž jednotlivců v tomto roce. Tentokrát to byl 1. závod halového poháru v běhu na 60 m s překážkami, který se konal v sobotu 19.3. a závod dorostu v běhu na 100 m s překážkami konaný v neděli 20.3. Jelikož Jablonec na Nisou za rohem nemáme a startuje zde velmi mnoho závodníků, reprezentanty našeho sboru jsme vybrali podle zkušeností, zásluh a celkovému přístupu. Také rozhodovala doprava, a proto 9 našich závodníků bylo možné maximum.

Celá akce pro nás začala už v pátečním odpoledni, kdy jsme vyrazili na ubytování. Pro mladší kategorii skončila v sobotu odpoledne a starší s dorostem zůstávali až do neděle. Sobotní podvečer jsme zrelaxovali v místním aquaparku, což bylo dětmi velmi kladně ohodnoceno a všichni si to po náročném soutěžním dni užili.

V obou dnech se závod běhal ve čtyřech soutěžních dráhách a na dva pokusy. Soutěž vždy zahajovaly nejmladší kategorie. I když se sjelo velmi mnoho závodníků (v sobotu celkem 563 a v neděli 403), organizátoři vše zvládli. Sice jsem si někdy připadala „jak na dostihách“, ale naštěstí se nám nestalo, že by náš závodník neměl včas nachystané nářadí, nebo se někde zapomněl. Celkově musím naše závodníky pochválit. Chovaly se disciplinovaně a zodpovědně, což jim přivedlo velmi krásné výsledky, úsměv na tváři a pocit štěstí. Opět většina z nich posunula své osobní rekordy, nebo se jim alespoň přiblížila a tím i posílila jméno našeho sboru SDH Morkovice.

I když v obou dnech na medaile skoro nikdo nesáhl, domů odjížděli všichni s pocitem blaženosti.
 
 
Kristina Krejčí, starostka SDH
 
 
 
 
 
Výsledky „Běh na 60 m s překážkami“

Kategorie mladší žákyně:            celkem 98 soutěžících
Natálie Podrazilová                        9. místo                     16,03 s
Aneta Horáková                           15. místo                     16,97 s
 
Kategorie mladší žáci:                 celkem 136 soutěžících
Vít Vymazal                                    4. místo                     14,94 s
Michael Janík                               10. místo                     15,48 s
 
Kategorie starší žákyně:              celkem 159 soutěžících
Kamila Krejčí                                   2. místo                    12,89 s
Kateřina Borovičková                    11. místo                    13,70 s
Barbora Horáková                         13. místo                    13,76 s
 
Kategorie starší žáci:                    celkem 170 soutěžících
Lukáš Dopita                                  51. místo                   15,34 s
 
 
 
Výsledky „Běh na 100 m s překážkami“

Kategorie mladší dorostenky:       celkem 41 soutěžících
Kateřina Borovičková                     3. místo                     19,55 s
 
Kategorie střední dorostenky:       celkem 101 soutěžících
Kamila Krejčí                                    5. místo                    18,97 s
Barbora Horáková                          29. místo                    20,72 s
 
Kategorie starší dorostenky:         celkem 60 soutěžících
Zuzana Žemžulová                          7. místo                     18,75 s
 
Kategorie starší žáci:                     celkem 36 soutěžících
Lukáš Dopita                                  22. místo                     23,24 s
 
P1140931.jpg
P1140887.jpg 

Líbí se vám tyto stránky?

Ano (42 | 34%)
Ne (56 | 45%)
sila.jpg
©SDH Morkovice-Slížany
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one